BLADE MAGNESIUM SHOT 60ml

Chráňte zdravie svojho tela pomocou BLADE MAGNÉZIUM! Vďaka malému baleniu si ho môžete ľahko vziať so sebou pri behu alebo bicyklovaní, ale ak je vám pohodlnejšie, vezmite si ho pokojne pred spaním na relax a pokojný spánok.

Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Momentálne nedostupné
€1,63 €1,36 bez DPH
Kategória: Vitamíny a minerály

Novinka BLADE MAGNÉZIUM LIQUID SHOT!

Prečo sme ho vyvinuli? 

Poznáte ten pocit, keď po dlhom vyčerpávajúcom tréningu, behu, bicyklovaní alebo tréningu s vlastnou váhou večer nedokážete kvalitne zaspať a prehadzujete sa zo strany na stranu? Zrazu sa vám to podarí a v tom vás chytí brutálny svalový kŕč do lýtka? Radšej by ste plakali a kričali, ale rodina spí vedľa vás, takže v tejto nešťastnej situácii začnete o polnoci s masážou, aby to čo najskôr prešlo do normálu. Na základe týchto skúseností sme vyvinuli novinku BLADE MAGNÉZIUM LIQUID SHOT!

Po užití zabudnite na nervozitu a svalovú únavu spôsobenú intenzívnou fyzickou alebo psychickou námahou. Vďaka tekutej forme sa vstrebáva v priebehu niekoľkých sekúnd a náš vývojový tím pridal do produktu vitamín B6, aby sa zabezpečilo jeho 100% využitie.

Prečo ale stále odporúčame BLADE MAGNÉZIUM LIQUID SHOT?

Nedostatok horčíka sa neobmedzuje iba na svalové kŕče. Existuje mnoho ďalších problémov, ktoré môže tento životne dôležitý minerál svojím nedostatkom spôsobiť. Najčastejšími príznakmi nedostatku sú slabosť, svalové kŕče, arytmie, poruchy koncentrácie a podráždenosť. Jeho absencia ďalej zvyšuje pravdepodobnosť vzniku chorôb, ako sú: vysoký krvný tlak, rýchly tlkot srdca, osteoporóza, migréna, cukrovka, halucinácie, depresie, zmätenosť, úzkosť.

blade magnesium shot

Tabuľka nutričných hodnôt:

Obsah účinných látok:

 

Obsah v 100 ml
Objem v 100 ml

Jednotka

Obsah v 60 ml
Objem v 60 ml

Jednotka

*% RI / 1 dávka / 1 dávka

Celkový obsah horčíka: Mg2 +

625,00

mg

375,00

mg

100%

Mg2 + (citrát horečnatý)

375,00

mg

225,00

mg

60%

Mg2 + (bisglycinát horečnatý / bisglycinát horečnatý)

250,00

mg

150,00

mg

40%

Vitamín B6 - pyridoxín / B6 vitamín - pyridoxín

2.33

mg

1.40

mg

100%

* Referenčné dávky
* Referenčný vstup
 
Zloženie:
 
Čistená voda, Citrát horečnatý, Bisglycinát horečnatý, Regulátor kyslosti: (Kyselina citrónová), Príchuť: (Čerešňa),
Konzervačná látka: (Kyselina sorbová), Sladidlá: (Acesulfam K, Sukralóza), Pyridoxín hydrochlorid , Farba: (Carmine).
 
Odporúčané dávkovanie:
 
Konzumujte 1 ampulku počas dlhého a / alebo intenzívneho tréningu, pred spaním alebo ak pociťujete svalové kŕče. Spotrebujte maximálne 1 dávku denne! Môže sa používať s lekárskym preukazom od 3 rokov. Pred použitím dobre pretrepte. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Neuchovávajte v mrazničke. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 
 
Upozornenie:
 
Za nesprávne použitie a skladovanie nepreberáme žiadnu zodpovednosť. Spotrebujte pred dátumom exspirácie, ktorý je uvedený na štítku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: