BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE (30 sáčkov)

€27,90 –4 %
BLADE ULTIMATE V PACK 30 sáčkov
€27,90 –4 % €26,90 €22,42 bez DPH
Momentálne nedostupné

Energetická bomba pre váš imunitný systém. Ak svoje cvičenie beriete vážne, berte vážne aj svoje zdravie, pretože iba tak môžete dosiahnuť skutočne skvelé výsledky!

Detailné informácie

Podrobný popis

Teraz sme vytvorili jedno z najsilnejších balení vitamínov na trhu. Tu je BLADE V-PACK ULTIMATE!

Toto nie je viacstupňový multivitamín, ktorý by vás mohol chrániť pred miernym prechladnutím. Je to tvrdá energetická bomba pre váš imunitný systém, ktorá vám pri použití nebude stáť v ceste. Nehovoriac o tom, že tento produkt je určený pre oddaných, krvilačných športovcov. Ak svoje cvičenie beriete vážne, berte vážne aj svoje zdravie, pretože iba tak môžete dosiahnuť skutočne skvelé výsledky!

Do BLADE V-PACK UTLIMATE sme už vložili AMINO 10 000 s vysokým obsahom bielkovín, aby okrem vitamínov, minerálov a stopových prvkov nechýbali ani stavebné kamene nášho tela.

Úroveň vitamínov sa zvýšila o 200%... Potrebujete viac slov?

V BLADE V-PACK ULTIMATE navyše nájdete nasledujúce príslušenstvo.

Vzorec esenciálnych mastných kyselín OMEGA 3 na zlepšenie kvality vášho života!

Protizápalový účinok:

Chronické zápaly môžu v našom tele spôsobiť aj srdcové choroby a rakovinu. Omega-3 mastné kyseliny znižujú chronický zápal v tele.

Účinok na zníženie lipidov v pečeni:

Vedecké experimenty ukázali, že používanie doplnkov omega-3 znižuje pečeňový tuk.

Účinok ochrany kĺbov:

Omega-3 zvyšuje obsah vápnika v kostiach. Znižuje riziko / rozvoj osteoporózy.

Pokojný spánok:

Zle spávate? Budíte sa častokrát po večeroch? Otáčate sa vo svojej posteli? Kyseliny dokosahexaenovej (DHA) je vo vašom tele pravdepodobne málo. Súvisí to s nízkymi hladinami melatonínu (spánkového hormónu). Počas používania omega-3 lekári zistili, že subjekty mohli po prebudení viac spať, lepšie sa cítiť.

Liečba depresie:

Niekoľko štúdií tvrdí, že u ľudí, ktorí užívajú Omega-3, bude menšia pravdepodobnosť, že budú mať depresiu, než u tých, ktorí ich nekonzumujú. Tí, ktorí začnú užívať Omega 3 po nástupe depresívnych symptómov, uviedli, že sú šťastnejší, pozitívnejší a majú zvýšenú chuť do života.

Pozitívny vplyv na zrak:

Kyselina alfa-linolénová alebo DHA je hlavnou zložkou mozgu a sietnice. Vedci zistili, že ak má naše telo nedostatok DHA, problémy so zrakom sa môžu stretnúť súčasne.

EPA a DHA prispievajú k správnemu fungovaniu srdcových a mozgových funkcií a k udržaniu zrakových funkcií. Zdroj kyseliny alfa-linolenovej (ALA) v rybom oleji pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok je možné dosiahnuť požitím 250 mg DHA a EPA denne.

Lecitín sme pridali do V-PACKU, pretože nielenže rozkladá tukové bunky, ale tiež prispieva k optimálnemu metabolizmu tukov a zabraňuje ukladaniu tukových buniek na stenu ciev. Existuje niekoľko ďalších priaznivých účinkov pre váš organizmus:

Stimuluje mozgové funkcie, stimuluje pamäť a schopnosť koncentrácie. Upokojuje a odstraňuje bolesti kĺbov. Podporuje regeneráciu svalov. Vďaka obsahu antioxidantov pomáha predchádzať vzniku rakoviny.

Vzorec Q10 sme vložili do V-PACKU, pretože má úlohu v dráhach metabolických procesov buniek produkujúcich energiu prostredníctvom redoxných systémov. V skutočnosti zohráva úlohu pri udržiavaní energetickej hladiny tela, prostredníctvom už uvedeného postupu. Vďaka svojmu generickému antioxidačnému účinku tiež znižuje oxidačný stres, tj. Tvorbu voľných radikálov.

Nezabudnite, že počas cvičenia sa vám môžu opotrebovať chrupavky a poškodiť kĺby. Chceme vás ušetriť od dlhodobých problémov, a trojica ochranných zložiek v BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE chráni opotrebované kĺby.

MSN

MSN je organická zlúčenina síry, ktorá hrá dôležitú úlohu v jednote zlúčenín obsahujúcich síru (aminokyseliny, enzýmy) prítomných v našom tele. V našom tele je prítomný aj v prirodzenej forme. Podporuje a urýchľuje metabolizmus chrupavkového tkaniva a jeho prítomnosť je potrebná na produkciu glukozamínu, ktorý určuje štruktúru chrupavkového tkaniva. MSN je nevyhnutný pre spájanie kolagénových vlákien.

Glukozamín

Jedna z najdôležitejších účinných látok na udržanie zdravia chrupaviek. Glukozamín je tvorený glukózou a glutamínom. Má blokujúci účinok na enzýmy, ktoré rozkladajú chrupavkové tkanivo, takže môže spomaliť alebo zastaviť deštrukciu chrupavkového tkaniva. Vďaka svojej schopnosti viazať vodu zlepšuje viskozitu kĺbovej tekutiny. Užívaný s chondroitín sulfátom má účinok posilňujúci kolagén.

Chondroitín

Je to dôležitý stavebný prvok medzibunkového tkaniva chrupavkového tkaniva. Zvyšuje syntézu kolagénu v bunkách vytvárajúcich chrupavky, čím napomáha pružnosti poškodenej chrupavky. Inhibuje deštrukciu chrupavkového tkaniva a má tiež protizápalový účinok. Prvé výsledky účinku Chondroitínu vo V-PACK sa môžu dostaviť po 2-3 týždňoch pravidelného používania.

S BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE získate celú škálu 35 komplexných multivitamínových a minerálnych zložení, ktoré pozostávajú z celkom 9 typov tabliet.

Vybrané prísady BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE môžu prispieť:

- na udržanie svalového rastu

- pre zdravé fungovanie kardiovaskulárneho systému

- na udržanie normálnej hladiny cukru v krvi

- na udržanie normálneho videnia a funkcie mozgu

- na podporu imunitného systému

- optimalizovať športový výkon

- na udržanie normálnych kostí

- pre zdravý stav a funkciu pokožky

- zmierňovať depresívne symptómy tým, že pomáha udržiavať správny psychický stav a podporuje správnu funkciu nervového systému

- na udržanie normálneho stavu a funkcie chrupavky

Nutričné informácie:

Amino 10 000

Amino 10 000 obsahuje:
100 g / 1 tableta
Energia 1545 kJ / 365 kcal 35 kJ / 8 kcal
Tuky 3,1 g <0,5
z toho nasýtené 1,9 g <0,5
Sacharidy 17 g <0,5
z toho cukor 15 g <0,5
Výťažok 2,4 g 0,05
Bielkoviny 66 g 1,5
Soľ 0,23 g <0,01

Celkový obsah aminokyselín 8594 mg
Obsah esenciálnych aminokyselín 3414 mg
Obsah BCAA 1999 mg

Zloženie: Srvátkový proteínový koncentrát, sušené odstredené mlieko, kreatín monohydrát, L-glutamín, L-leucín, objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: mastenec; oxid kremičitý, maltodextrín, stužujúce činidlo: horečnaté soli mastných kyselín, poťah (zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý, polydextróza; protihrudkujúce činidlo: mastenec, maltodextrín, plne hydrolyzovaný kokosový olej a olej z palmových jadier).

Omega 3

Obsahuje tablety Omega 3
1 tableta NRV **%
Rybí olej 1000 mg -
EPA (kyselina eikosapentaenová) 180 mg -
DHA (kyselina dokosahexaenová) 120 mg -
Vitamín E (d-alfa tokoferol) 5 mg 42 NRV **%

Zloženie: rybí olej (EE18 / 12) škrupina dievčenskej kapsuly {želatína: dobytok, zvlhčovač: glycerín (palmový olej), čistená voda}, vitamín (vitamín E: d-alfa tokoferol).

Kĺbový komplex

Obsahuje kapsuly Joint Complex
1 kapsula NRV%
Glukosamín sulfát 2kcl 250 mg -
Hydrolyzovaný kolagén 150 mg -
Metylsulfonylmetán 100 mg -
Chondroitín sulfát 90 mg -
Šípkový prášok 50 mg -
Vitamín C 50 mg 62
Mletá kurkuma 10 mg -

Zloženie: Glukosamín sulfát 2KCl (obsahuje kôrovce), hydrolyzovaný kolagén, obal kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný), metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát, šípkový prášok canina L., maltodextrín), vitamín C ( Kyselina L-askorbová), mletá kurkuma. Glukosamín sulfát 2KCL (pôvod z kôrovcov), hydrolyzovaný kolagén, obal tvrdej želatínovej kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný), metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát, šípka prášok (Rosa canina L., maltodextrin), vitamín C (kyselina L-askorbová), prášok z kurkumy.

CaMg tablety s vápnikom, horčíkom, vitamínom B6 a vitamínom D3

Obsahuje tablety CaMg
Vitamíny, minerály 1 tableta NRV%
Vitamín B6 2,8 mg 200
Vitamín D3 5 μg 100
Horčík 375 mg 100
Vápnik 200 mg 25

Zloženie: minerály (vápnik: soli kyseliny citrónovej a vápnika, horčík: oxid horečnatý, soli kyseliny citrónovej a horčíka), činidlo zvyšujúce hmotnosť (mikrokryštalická celulóza), zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza) mastenec), maltodextrín, triglyceridy], protihrudkujúce látky (mastenec, oxid kremičitý), stužovač (horečnaté soli mastných kyselín), vitamíny (vitamín B6: pyridoxín hydrochlorid; vitamín D3: cholekalciferol).

Koenzým Q10 100 mg kapsuly

Kapsuly koenzýmu Q10 obsahujú
Účinná látka 1 kapsula NRV%
Koenzým Q10 100 mg -
Extrakt z čierneho korenia 1,0 mg -
Vitamín E 6,0 mg 50

Zloženie: maltodextrín, obal kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný), koenzým Q10, vitamín E (DL-alfa-tokoferol-acetát), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý)) , ovocný extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) (Bioperine®).

Vitamín C 1 000 mg kapsuly

Vitamín C obsahuje 1 000 mg kapsúl
Účinná látka 1 kapsula NRV%
Vitamín C 1 000 mg 1 250

Zloženie: Vitamín C: kyselina L-askorbová, obal kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný škrob), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín).

Obalená tableta s pomarančovou príchuťou s vitamínmi, minerálmi a sladidlom

Obsahuje vitamínové tablety
Účinná látka 1 tableta NRV%
Vitamín C 80 mg 100
Vitamín B3 16 mg 100
Vitamín E 12 mg 100
Kyselina pantoténová 6 mg 100
Vitamín B2 1,4 mg 100
Vitamín B6 1,4 mg 100
Vitamín B1 1,1 mg 100
Vitamín A 800 μg 100
Kyselina listová 200 μg 100
Biotín 50 μg 100
Vitamín D3 5 μg 100
Vitamín B12 2,5 μg 100
Železo 10 mg 71
Zinok 4 mg 40
Meď 500 μg 50
Mangán 0,3 mg 15
Jód 80 μg 53
Selén 23 μg 42

Zloženie: maltodextrín, vitamíny (vitamín C: kyselina L-askorbová, vitamín B3: nikotínamid, vitamín E: DL-alfa-tokoferol-acetát, kyselina pantoténová: D-pantotenát vápenatý, vitamín B6: pyridoxín-hydrochlorid, B2-vitamín: riboflavín, vitamín B1: tiamínmononitrát, vitamín A: retinylacetát, kyselina listová: kyselina pteroylmonoglutámová, biotín: D-biotín, vitamín D: cholekalciferol, vitamín B12: kyanokobalamín), minerály (železo: síran železnatý, zinok: síran zinočnatý, meď: síran meďnatý, mangán: síran manganatý, jód: jodid draselný, selén: seleničitan sodný), poťah [zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza), protihrudkujúca látka (mastenec), maltodextrín, triglyceridy, farbivo (karotény) , príchuť, sladidlo (sukralóza)], činidlo zvyšujúce hmotnosť (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (mastenec, mastná kyselina)

Obalená tableta s pomarančovou príchuťou s vitamínmi, minerálmi a sladidlom (200%)

Obsahuje vitamínové tablety
Účinná látka 1 tableta NRV%
Vitamín C 160 mg 200
Vitamín B3 32 mg 200
Vitamín E 24 mg 200

Kyselina pantoténová 12 mg 200
Vitamín B2 2,8 mg 200
Vitamín B6 2,8 mg 200
Vitamín B1 2,2 mg 200
Vitamín A 1600 μg 200
Kyselina listová 400 μg 200
Biotín 100 μg 200
Vitamín D3 10 μg 200
Vitamín B12 5 μg 200
Železo 19,5 mg 138
Zinok 7,8 mg 78
Meď 948 μg 95
Mangán 0,6 mg 30
Jód 157 μg 105
Selén 45,3 μg 82

Zloženie: maltodextrín, vitamíny (vitamín C: kyselina L-askorbová, vitamín B3: nikotínamid, vitamín E: DL-alfa-tokoferol-acetát, kyselina pantoténová: D-pantotenát vápenatý, vitamín B6: pyridoxín-hydrochlorid, B2-vitamín: riboflavín, vitamín B1: tiamínmononitrát, vitamín A: retinylacetát, kyselina listová: kyselina pteroylmonoglutámová, biotín: D-biotín, vitamín D: cholekalciferol, vitamín B12: kyanokobalamín), minerály (železo: síran železnatý, zinok: síran zinočnatý, meď: síran meďnatý, mangán: síran manganatý, jód: jodid draselný, selén: seleničitan sodný), poťah [zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza), protihrudkujúca látka (mastenec), maltodextrín, triglyceridy, farbivo (karotény) , príchuť, sladidlo (sukralóza)], činidlo zvyšujúce hmotnosť (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (mastenec, mastná kyselina)

Lecitínové mäkké želatínové kapsuly so sladidlom

Lecitín obsahuje mäkkú želatínu
Účinná látka 1 kapsula
Lecitín 1200 mg

Zloženie: lecitín (fosfatidylcholín, fosfatidylinositol), mäkká želatínová škrupina [želatína (z hovädzieho dobytka), zvlhčovadlo (glycerín), sladidlo (sorbitol), čistená voda].

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte obsah 1 vrecka denne s veľkým množstvom vody.

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je náhradou zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné množstvo!

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 4.11.2021
Vynikajuci produkt, ktory obsahuje siroke spektrum vsetkych potrebnych latok a vitaminov. Produkt uzivam dlhodobo a citim zlepsenie hlavne s mojimi operovanymi kolenami. Taktiez aj zlepsenie imunitneho systemu, co v tomto obdobi je naozaj nevyhnutnost.