BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE 3.0 (30 sáčkov)

Obľúbený vitamínový balíček bol obnovený! Kompletne s kapsulou obsahujúcou tráviace enzýmy!

Prípravok obsahujúci multivitamínové balíčky špeciálne navrhnutý pre športovcov na posilnenie imunitného systému a maximálny výkon.

Skladom (5 ks)
Značka: BLADE SPORT
€34,27 €28,56 bez DPH
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.5 kg

Vy ste to požiadali, my sme to vytvorili! Teraz sme vylepšili jeden z najsilnejších vitamínových balíčkov na trhu. BLADE V-PACK ULTIMATE 3.0 je tu.

Silu BLADE V-PACKu myslím netreba predstavovať... Teraz sme ho však vylepšili tak, že na trhu nemá absolútne žiadnu konkurenciu.

Toto nie je vysoko profilový multivitamín, ktorý by vás mohol ochrániť pred miernym prechladnutím. Je to energetická bomba tvrdá ako skala pre váš imunitný systém, v jej použití vám nič nebude stáť v ceste. Nehovoríme o tom, že tento produkt sme navrhli pre oddaných, profesionálnych športovcov. Ak beriete tréning vážne, potom berte vážne aj ochranu svojho zdravia, pretože len tak môžete dosiahnuť naozaj skvelé výsledky!

V BLADE V-PACK UTLIMATE sme ukryli AMINO 7500 tabliet s vysokým obsahom bielkovín, takže okrem vitamínov, minerálov a stopových prvkov nechýba stavebný kameň nášho tela.

Zvýšili sme hladinu vitamínov o 200%... Potrebujeme viac slov?

K tomu všetkému nájdete v BLADE V-PACK ULTIMATE nasledujúce príslušenstvo.

Receptúra ​​esenciálnych mastných kyselín OMEGA 3, aby ste aj vy mohli zlepšiť kvalitu svojho života!

Protizápalový účinok:

Chronické zápaly v našom tele môžu spôsobiť srdcové choroby a rakovinu. Omega-3 mastné kyseliny preukázateľne znižujú chronický zápal v tele.

Účinok pečene na zníženie tuku:

Vedecké experimenty dokázali, že pri užívaní doplnkov stravy s obsahom omega-3 sa znižuje obsah tuku v pečeni.

Ochranný účinok na kĺby:

Omega-3 preukázateľne zvyšujú obsah vápnika v kostiach. Pri jeho užívaní klesá riziko/vznik osteoporózy.

Pokojný spánok:

Spíte zle? Budíte sa v noci často? Prehadzujete sa v posteli? S najväčšou pravdepodobnosťou je hladina kyseliny dokosahexaénovej (DHA) vo vašom tele nízka. Súvisí to s nízkou hladinou melatonínu (hormónu spánku). Počas aplikácie omega-3 lekári zistili, že pokusné osoby mohli viac a lepšie spať a po prebudení sa cítili viac oddýchnutí.

Liečba depresie:

Niekoľko štúdií podporuje, že ľudia, ktorí užívajú Omega-3, sú menej náchylní na depresiu ako tí, ktorí ich neužívajú. Tí, ktorí začnú konzumovať Omega 3 po nástupe príznakov depresie, uvádzajú, že sú šťastnejší, pozitívnejší a majú zvýšenú chuť do života.

Pozitívny vplyv na zrak:

Kyselina alfa-linolénová, teda DHA, je jednou z hlavných zložiek mozgu a sietnice. Vedci zistili, že ak má naše telo nedostatok DHA, môžu nastať problémy so zrakom.

EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca a mozgu a k udržaniu zraku. Zdroj kyseliny alfa-linolénovej (ALA) v rybom tuku prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok možno dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg DHA a EPA.

Lecitín sme pridali do V-PACKu série BLADE PRO, pretože nielenže odbúrava tukové bunky, ale prispieva aj k optimálnemu metabolizmu tukov a zabraňuje ukladaniu tukových buniek na cievnej stene. To znižuje hladinu cholesterolu, čistí cievne steny a posilňuje srdcový sval.

Má mnoho ďalších priaznivých účinkov na vaše telo:

Posilňuje mozgové funkcie, stimuluje pamäť a schopnosť sústrediť sa. Upokojuje a odstraňuje bolesti kĺbov. Podporuje regeneráciu svalov. Vďaka obsahu antioxidantov pomáha predchádzať vzniku rakoviny.

Do balíčka BLADE PRO SERIES V-PACK sme pridali formulu Q10, pretože hrá úlohu v metabolických procesoch buniek produkujúcich energiu prostredníctvom redoxných systémov. V skutočnosti hrá úlohu pri udržiavaní energetických hladín tela prostredníctvom vyššie uvedeného procesu. Taktiež znižuje oxidačný stres, teda tvorbu voľných radikálov, tým, že pôsobí ako generický antioxidant.

Pamätajte, že počas tréningu sa môže opotrebovať chrupavka a poškodiť kĺby. Chceme vás ušetriť od dlhodobých problémov, takže Trio ochrany kĺbov BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE chráni kosti podliehajúce opotrebovaniu.

MSN

MSN je organická zlúčenina síry, ktorá hrá dôležitú úlohu v jednote zlúčenín obsahujúcich síru (aminokyseliny, enzýmy) prítomných v našom tele. V našom tele sa nachádza aj v prirodzenej forme. Podporuje a urýchľuje metabolizmus chrupavkového tkaniva a jeho prítomnosť je nevyhnutná pre tvorbu glukozamínu, ktorý určuje štruktúru chrupavkového tkaniva. MSN je nevyhnutný na držanie kolagénových vlákien pohromade.

Glukozamín

Jedna z najdôležitejších účinných látok pri udržiavaní zdravia chrupaviek. Glukozamín sa skladá z glukózy a glutamínu. Má blokujúci účinok na enzýmy, ktoré rozkladajú tkanivo chrupavky, takže môže spomaliť alebo zastaviť deštrukciu tkaniva chrupavky. Vďaka svojej schopnosti viazať vodu zlepšuje viskozitu synoviálnej tekutiny. Keď sa užíva spolu s chondroitín sulfátom, má kolagén-posilňujúci účinok.

Chondronitin

Je dôležitým stavebným prvkom medzibunkového materiálu chrupavkového tkaniva. Zvyšuje syntézu proteoglykánu a kolagénu v bunkách tvoriacich chrupavku, čím pomáha obnoviť elasticitu poškodenej chrupavky. Zabraňuje deštrukcii tkaniva chrupavky a má aj protizápalový účinok. Prvé výsledky účinku Chondronitínu v BLADE PRO SERIES V-PACK sa môžu dostaviť po 2-3 týždňoch pravidelného používania.

S BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE získate celý rad 35 druhov komplexných multivitamínových a minerálnych balení, ktoré pozostávajú celkovo z 10 druhov tabliet, kapsúl a mäkkých kapsúl v balení.

Vybrané zložky v BLADE PRO SERIES V-PACK ULTIMATE môžu prispieť

na udržanie rastu svalov

pre zdravé fungovanie kardiovaskulárneho systému

na udržanie normálnej hladiny cukru v krvi

na udržanie normálneho zraku a funkcie mozgu

na podporu imunitného systému

na optimalizáciu športového výkonu

na udržanie normálnych kostí

pre zdravý stav a fungovanie pokožky

na zmiernenie symptómov depresie tým, že pomáha udržiavať správny psychický stav a podporuje správne fungovanie nervového systému

na udržanie normálneho stavu a funkcie chrupaviek

Nutričné informácie:

Amino 10 000

Amino 10 000 obsahuje:
100 g / 1 tableta
Energia 1545 kJ / 365 kcal 35 kJ / 8 kcal
Tuky 3,1 g <0,5
z toho nasýtené 1,9 g <0,5
Sacharidy 17 g <0,5
z toho cukor 15 g <0,5
Výťažok 2,4 g 0,05
Bielkoviny 66 g 1,5
Soľ 0,23 g <0,01

Celkový obsah aminokyselín 8594 mg
Obsah esenciálnych aminokyselín 3414 mg
Obsah BCAA 1999 mg

Zloženie: Srvátkový proteínový koncentrát, sušené odstredené mlieko, kreatín monohydrát, L-glutamín, L-leucín, objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: mastenec; oxid kremičitý, maltodextrín, stužujúce činidlo: horečnaté soli mastných kyselín, poťah (zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý, polydextróza; protihrudkujúce činidlo: mastenec, maltodextrín, plne hydrolyzovaný kokosový olej a olej z palmových jadier).

Omega 3

Obsahuje tablety Omega 3
1 tableta NRV **%
Rybí olej 1000 mg -
EPA (kyselina eikosapentaenová) 180 mg -
DHA (kyselina dokosahexaenová) 120 mg -
Vitamín E (d-alfa tokoferol) 5 mg 42 NRV **%

Zloženie: rybí olej (EE18 / 12) škrupina dievčenskej kapsuly {želatína: dobytok, zvlhčovač: glycerín (palmový olej), čistená voda}, vitamín (vitamín E: d-alfa tokoferol).

Kĺbový komplex

Obsahuje kapsuly Joint Complex
1 kapsula NRV%
Glukosamín sulfát 2kcl 250 mg -
Hydrolyzovaný kolagén 150 mg -
Metylsulfonylmetán 100 mg -
Chondroitín sulfát 90 mg -
Šípkový prášok 50 mg -
Vitamín C 50 mg 62
Mletá kurkuma 10 mg -

Zloženie: Glukosamín sulfát 2KCl (obsahuje kôrovce), hydrolyzovaný kolagén, obal kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný), metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát, šípkový prášok canina L., maltodextrín), vitamín C ( Kyselina L-askorbová), mletá kurkuma. Glukosamín sulfát 2KCL (pôvod z kôrovcov), hydrolyzovaný kolagén, obal tvrdej želatínovej kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný), metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát, šípka prášok (Rosa canina L., maltodextrin), vitamín C (kyselina L-askorbová), prášok z kurkumy.

CaMg tablety s vápnikom, horčíkom, vitamínom B6 a vitamínom D3

Obsahuje tablety CaMg
Vitamíny, minerály 1 tableta NRV%
Vitamín B6 2,8 mg 200
Vitamín D3 5 μg 100
Horčík 375 mg 100
Vápnik 200 mg 25

Zloženie: minerály (vápnik: soli kyseliny citrónovej a vápnika, horčík: oxid horečnatý, soli kyseliny citrónovej a horčíka), činidlo zvyšujúce hmotnosť (mikrokryštalická celulóza), zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza) mastenec), maltodextrín, triglyceridy], protihrudkujúce látky (mastenec, oxid kremičitý), stužovač (horečnaté soli mastných kyselín), vitamíny (vitamín B6: pyridoxín hydrochlorid; vitamín D3: cholekalciferol).

Koenzým Q10 100 mg kapsuly

Kapsuly koenzýmu Q10 obsahujú
Účinná látka 1 kapsula NRV%
Koenzým Q10 100 mg -
Extrakt z čierneho korenia 1,0 mg -
Vitamín E 6,0 mg 50

Zloženie: maltodextrín, obal kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný), koenzým Q10, vitamín E (DL-alfa-tokoferol-acetát), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý)) , ovocný extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) (Bioperine®).

Vitamín C 1 000 mg kapsuly

Vitamín C obsahuje 1 000 mg kapsúl
Účinná látka 1 kapsula NRV%
Vitamín C 1 000 mg 1 250

Zloženie: Vitamín C: kyselina L-askorbová, obal kapsuly (želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý, oktenylsukcinát sodný škrob), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín).

Obalená tableta s pomarančovou príchuťou s vitamínmi, minerálmi a sladidlom

Obsahuje vitamínové tablety
Účinná látka 1 tableta NRV%
Vitamín C 80 mg 100
Vitamín B3 16 mg 100
Vitamín E 12 mg 100
Kyselina pantoténová 6 mg 100
Vitamín B2 1,4 mg 100
Vitamín B6 1,4 mg 100
Vitamín B1 1,1 mg 100
Vitamín A 800 μg 100
Kyselina listová 200 μg 100
Biotín 50 μg 100
Vitamín D3 5 μg 100
Vitamín B12 2,5 μg 100
Železo 10 mg 71
Zinok 4 mg 40
Meď 500 μg 50
Mangán 0,3 mg 15
Jód 80 μg 53
Selén 23 μg 42

Zloženie: maltodextrín, vitamíny (vitamín C: kyselina L-askorbová, vitamín B3: nikotínamid, vitamín E: DL-alfa-tokoferol-acetát, kyselina pantoténová: D-pantotenát vápenatý, vitamín B6: pyridoxín-hydrochlorid, B2-vitamín: riboflavín, vitamín B1: tiamínmononitrát, vitamín A: retinylacetát, kyselina listová: kyselina pteroylmonoglutámová, biotín: D-biotín, vitamín D: cholekalciferol, vitamín B12: kyanokobalamín), minerály (železo: síran železnatý, zinok: síran zinočnatý, meď: síran meďnatý, mangán: síran manganatý, jód: jodid draselný, selén: seleničitan sodný), poťah [zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza), protihrudkujúca látka (mastenec), maltodextrín, triglyceridy, farbivo (karotény) , príchuť, sladidlo (sukralóza)], činidlo zvyšujúce hmotnosť (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (mastenec, mastná kyselina)

Obalená tableta s pomarančovou príchuťou s vitamínmi, minerálmi a sladidlom (200%)

Obsahuje vitamínové tablety
Účinná látka 1 tableta NRV%
Vitamín C 160 mg 200
Vitamín B3 32 mg 200
Vitamín E 24 mg 200

Kyselina pantoténová 12 mg 200
Vitamín B2 2,8 mg 200
Vitamín B6 2,8 mg 200
Vitamín B1 2,2 mg 200
Vitamín A 1600 μg 200
Kyselina listová 400 μg 200
Biotín 100 μg 200
Vitamín D3 10 μg 200
Vitamín B12 5 μg 200
Železo 19,5 mg 138
Zinok 7,8 mg 78
Meď 948 μg 95
Mangán 0,6 mg 30
Jód 157 μg 105
Selén 45,3 μg 82

Zloženie: maltodextrín, vitamíny (vitamín C: kyselina L-askorbová, vitamín B3: nikotínamid, vitamín E: DL-alfa-tokoferol-acetát, kyselina pantoténová: D-pantotenát vápenatý, vitamín B6: pyridoxín-hydrochlorid, B2-vitamín: riboflavín, vitamín B1: tiamínmononitrát, vitamín A: retinylacetát, kyselina listová: kyselina pteroylmonoglutámová, biotín: D-biotín, vitamín D: cholekalciferol, vitamín B12: kyanokobalamín), minerály (železo: síran železnatý, zinok: síran zinočnatý, meď: síran meďnatý, mangán: síran manganatý, jód: jodid draselný, selén: seleničitan sodný), poťah [zahusťovadlá (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza), protihrudkujúca látka (mastenec), maltodextrín, triglyceridy, farbivo (karotény) , príchuť, sladidlo (sukralóza)], činidlo zvyšujúce hmotnosť (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (mastenec, mastná kyselina)

Lecitínové mäkké želatínové kapsuly so sladidlom

Lecitín obsahuje mäkkú želatínu
Účinná látka 1 kapsula
Lecitín 1200 mg

Zloženie: lecitín (fosfatidylcholín, fosfatidylinositol), mäkká želatínová škrupina [želatína (z hovädzieho dobytka), zvlhčovadlo (glycerín), sladidlo (sorbitol), čistená voda].

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte obsah 1 vrecka denne s veľkým množstvom vody.

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je náhradou zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné množstvo!

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 4.11.2021
Vynikajuci produkt, ktory obsahuje siroke spektrum vsetkych potrebnych latok a vitaminov. Produkt uzivam dlhodobo a citim zlepsenie hlavne s mojimi operovanymi kolenami. Taktiez aj zlepsenie imunitneho systemu, co v tomto obdobi je naozaj nevyhnutnost.