Blade Magnesium Liquid 1000ml

Magnesium Liquid (tekutý horčík, 1000ml) Čerešňa

Horčík v tekutej forme pre rýchlejšie vstrebávanie. Je to životne dôležitý minerál, ktorý pomáha bojovať proti svalovým kŕčom.

Skladom (5 ks)
Značka: BLADE SPORT
€23,40 €19,50 bez DPH
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 5 kg
PODROBNOSTI
Ale prečo sme to vyvinuli? 

Poznáte ten pocit, keď sa po dlhom vyčerpávajúcom tréningu, či už behu, bicyklovaní alebo posilňovaní s vlastnou váhou, večer, keď spíte sen o spravodlivých, zrazu zobudíte a zistíte, že vám nejaké monštrum chytilo lýtko? No toto monštrum nie je nič iné ako brutálny svalový kŕč, proti ktorému sa cítite bezmocní. Najradšej by ste plakali a kričali, ale rodina spí vedľa vás, takže v tejto nešťastnej situácii môžete urobiť jednu vec, začnete masírovať o 3 ráno v polospánku. 
Presne na základe takýchto skúseností sme vyvinuli náš nový BLADE MAGNESIUM LIQUID SHOT. Po použití prípravku zabudnite na nedostatok energie a svalovú únavu spôsobenú intenzívnym fyzickým alebo psychickým stresom. 
Vďaka svojej tekutej tekutej forme sa vstrebáva za pár sekúnd Pre 100% úspech doplnil náš vývojový tím produkt o vitamín B6. 

Prečo však stále odporúčame BLADE MAGNESIUM LIQUID SHOT?

Nedostatok horčíka sa neprejavuje len vo forme svalových kŕčov. Tento pre človeka životne dôležitý minerál môže spôsobiť mnoho ďalších problémov. Najčastejšími príznakmi nedostatku sú slabosť, svalové kŕče, poruchy srdcového rytmu, ťažkosti s koncentráciou a podráždenosť. Jeho nedostatok navyše zvyšuje pravdepodobnosť vzniku chorôb ako vysoký krvný tlak, zrýchlený tep, osteoporóza, migrény, cukrovka, halucinácie, depresie, zmätenosť, úzkosť.

Chráňte zdravie svojho tela pomocou BLADE MAGNESIUM LIQUID SHOT! Vďaka malému baleniu si ho môžete bez problémov vziať so sebou pri behu či bicyklovaní, no ak je to pre vás pohodlnejšie, vezmite si ho pred spaním pre pokojný spánok.
ÚDAJE
Číslo položky
mg-kvapalina
DÁVKOVANIE
Konzumujte počas dlhých a/alebo intenzívnych tréningov, pred spaním alebo keď pocítite nástup svalových kŕčov. Môže sa používať od 3 rokov so súhlasom lekára. Pred použitím pretrepte! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Nezmrazujte to! Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nezodpovedáme za nesprávne použitie a skladovanie. Spotrebujte pred dátumom exspirácie uvedeným na štítku.
NÁZORY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: