BLADE COLLAGEN 500mg 100 kaps.

Kolagénové kapsuly posilňujú krvné cievy a zlepšujú ich elasticitu, krv tak môže účinnejšie dodávať živiny do jednotlivých orgánov a pokožky, čo zlepšuje krvný obeh a celkové zdravie.

Skladom (5 ks)
Značka: BLADE SPORT
€14,90 –21 % €11,69 €9,74 bez DPH
Kategória: Kolagén
Hmotnosť: 0.2 kg
BLADE KOLAGEN
€14,90 –21 %

BLADE KOLAGÉN - Kolagén je dôležitým prvkom tela, ktorý sa podieľa na tvorbe šliach, väzov, svalov a chrupaviek. Ako starnete, vaše telo je stále menej schopné produkovať správne množstvo kolagénu. Kolagénové kapsuly posilňujú krvné cievy a zlepšujú ich elasticitu, krv tak môže účinnejšie dodávať živiny do jednotlivých orgánov a pokožky, čo zlepšuje krvný obeh a celkové zdravie. Kolagénová kapsula dopĺňa telo zvnútra, čím znižuje aj výskyt celulitídy. Kolagén pomáha telu budovať a zlepšovať štruktúru pokožky. Keď sa kolagén vyčerpá, pokožka sa stáva viac a viac pokrčená. Tento proces sa však dá zvrátiť pomocou kolagénových kapsúl. Pravidelne prijímaný kolagén robí pokožku hladkou a hebkou.

Náš čepeľový kolagén obsahuje 18 rôznych aminokyselín a každá porcia obsahuje 2 000 mg hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu.

Informácie o doplnku:

Denná dávka: 4 kapsule (2000mg)    
Počet dávok v balení: 25    
  1 kaps. 1 dávka
Hydrolyzovaný hovädzí kolagén 500mg 2000mg

 

Zloženie:

hydrolyzovaný hovädzí kolagén 500 mg / kapsula, obal kapsuly (želatína), maltodextrín, látky proti spekaniu (soli kyseliny fosforečnej vápenatej, oxid kremičitý).

Upozornenie:

Výrobok vyrobený v závode s použitím mlieka, sóje, vajec a olejnatých semien. Užívanie doplnkov výživy nenahrádza pestrú a zdravú stravu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: