Vyššie hladiny testosterónu s Virodex XT

Vyššie hladiny testosteronu s virodex xt.

Doplnky na zvýšenie testosterónu robia zväčša zázraky u mužov, ktorí ho majú nedostatok a to najmä z dôvodov akými sú vek, zlá strava, zlý spánok, veľa stresu a tiež pretrénovanosť. Na rozdiel od skutočnej injekčnej formy nepôsobia tak, že vaše semenníky si dajú naraz chvíľkovú pauzu, lebo môžu, ale naopak, prinútia ich pracovať viac a vy sa tak stanete opäť mužom – kráľom džungle.

Týchto 8 účinných látok nájdete v BLADE VIRODEX XT:

  1. Extrakt z koreňa maca
  2. Senovka grécka
  3. Extrakt z píly palmy
  4. Extrakt z listov žihlavy
  5. Extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu
  6. L-arginín
  7. Čierne korenie
  8. Zinok

Čo je potrebné vedieť?

Maca (Lepidium meyenii walp/Žerucha peruánska/Peruánsky ženšen) je rastlina, ktorá rastie vo veľmi drsných podmienkach, vo vysokej nadmorskej výške Andských vrchov v Peru. Tam neustále odoláva silnému vetru a veľkým teplotným rozdielom medzi dňom a nocou.

Pôda v horách je navyše tvrdá a skalnatá, takže Maca prežíva tým, že nasáva minerály a vitamíny zo skál. Kruté podmienky prispievajú k jej sile a vytrvalosti, ako aj k vysokému obsahu minerálov, bielkovín a aminokyselín, ktoré sa koncentrujú v koreňoch.

Maca pomáha udržiavať prirodzenú sexuálnu aktivitu a energiu u muža aj ženy, podporuje telesnú a duševnú výkonnosť a tiež má priaznivý vplyv na plodnosť.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 800mg extraktu z koreňa Maca.

Semená Senovky gréckej, tiež známe ako semená methi, sú bežnou zložkou indických karí, ako aj tureckej, perzskej a egyptskej kuchyne.

Semená Senovky gréckej sú často vyhľadávané, pretože prispievajú k normálnemu metabolizmu tukov, glukózy a inzulínu, podporujú produkciu mlieka, regeneráciu po pôrode, pomáhajú ustáliť mesačný cyklus po narodení bábätka a prispievajú k udržaniu rovnováhy pH v žalúdku.

Štúdie naznačujú, že doplnky senovky gréckej môžu zvýšiť libido u mužov aj žien.

Štúdia 1.

Štúdia 2.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 400mg extraktu zo semien Senovky gréckej.

Extrakt zo Serenoy plazivej (Extrakt z píly palmy) podporuje urologický systém u mužov, ktorí majú benígnu hyperpláziu prostaty. K tomu dochádza v dôsledku interakcie s receptormi v dolnom močovom trakte, čo má za následok dysfunkciu močových ciest a hyperaktívny močový mechúr. Extrakt sa odporúča užívať v strednom a staršom veku na liečbu slabých močových orgánov, pretože posilňuje močové orgány a môže byť prirodzeným liekom proti tvorbe obličkových kameňov.

Extrakt z ovocia Serenoy plazivej sa tiež odporúča užívať na zvýšenie sexuálnej túžby.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 200mg extraktu z ovocia píly palmy.

Extrakt z listov žihľavy podporuje metabolické procesy, hematopoetické funkcie a stimuluje detoxikáciu. Priaznivo pôsobí na obličky, kostný a kĺbový systém a imunitu.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 200mg extraktu z listov žihlavy.

Sibírsky ženšen je podobný pôsobeniu skutočného ženšenu (Panax ginseng). Rastie vo východnom Sibíri, Číne, Kórei a Japonsku. Tradičná medicína týchto regiónov ho používa už viac ako 4000 rokov ako prostriedok na zvýšenie vitality a životnej energie, antidepresívum, stimuláciu, zvyšovanie vytrvalosti a imunity. Je tiež známy svojimi detoxikačnými účinkami.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 200mg extraktu z koreňa sibírskeho ženšenu.

Arginín je jedna z veľkého množstva aminokyselín, ktoré sú nevyhnutne potrebné k správnemu vývoju a rastu človeka. Táto aminokyselina je považovaná za poloesenciálnu, čiže je potrebné ju prijímať z potravy aspoň v malom množstve, pretože telo nie je vždy schopné vyprodukovať dostatočné množstvo tejto látky.

V ľudskom tele plní dôležitú funkciu pri tvorbe oxidu dusnatého a kreatínu, čo je dôležité najmä vo fáze rastu svalovej hmoty. Najnovšie výskumy ukazujú, že arginín môže v určitých prípadoch zvyšovať hladiny rastového hormónu v ľudskom tele a taktiež môže znižovať krvný tlak.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 200mg L-arginínu.

Extrakt z čierneho korenia priaznivo ovplyvňuje trávenie (najmä tukov), krvný obeh, chuť do jedla, funkciu pečene a žlčových ciest. Podporuje funkciu červených krviniek, preto pomáha aj pri chudokrvnosti. Zvyšuje tiež prekrvenie svalov.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 4mg extraktu z čierneho korenia.

Zinok podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov (sacharidy, tuky, bielkoviny), syntéze bielkovín, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, plodnosti a k správnej reprodukčnej funkcii.

S Virodex XT získate v jednej dávke až 16mg tohto vzácneho minerálu.

Ako užívať

Užívajte 4 kapsuly denne, najlepšie 2 kapsuly ráno po prebudení a 2 kapsuly večer. Ideálne v kombinácií s jedlom.

Záver

S týmto doplnkom nielen že si navrátite svoju mužnosť, ale tiež získate množstvo ďalších benefitov pre svoje zdravie a vitalitu.

Vyššie hladiny testosteronu s virodex xt

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie