Tip: Doplnok pre celkové zdravie a vitalitu

pro vitamin blog

V našom fitness svete existuje veľa kvalitných doplnkov na podporu nárastu svalovej hmoty alebo chudnutie tuku. Ale čo naše zdravie? Trh ich ponúka veľké množstvo, ale ako si vybrať ten správny? Pozrime sa spoločne na náš BLADE PRO VITAMINS®!

Vynikajúce prísady pre vynikajúce výsledky:

Vitamín B6 v BLADE PRO VITAMINS® zohráva dôležitú úlohu v metabolizme bielkovín a energii. Spolu s vitamínom B12 a kyselinou listovou pomáha pri udržiavaní hladín homocysteínu v normálnom rozmedzí, čo je rizikový faktor pre zdravie kardiovaskulárneho systému.

Vitamíny A a D3 v BLADE PRO VITAMINS® spolu pomáhajú pri udržiavaní dobrého zraku, zdravej pokožky a silného imunitného systému.

Vitamín E v BLADE PRO VITAMINS® je silný antioxidant, ktorý účinne podporuje ochranu nášho tela pred voľnými radikálmi. Súvisiaci výskum naznačuje, že oxidačný stres spôsobený voľnými radikálmi zapríčiňuje rýchlejšie starnutie buniek. Vitamín E tiež prispieva k zdraviu pokožky a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín B2 (riboflavín) v BLADE PRO VITAMINS® je vo vode rozpustný vitamín patriaci do skupiny vitamínov B, ktorý sa nachádza vo vyššom množstve v zelenej listovej zelenine, pšeničných klíčkoch, mliečnych výrobkoch, vajciach, syroch a rybách. Riboflavín je dôležitý enzýmový kofaktor v zdravom metabolizme sacharidov, bielkovín a tukov. Je tiež potrebný na regeneráciu glutatiónu, jedného z hlavných antioxidantov nášho tela, dôležitého regulátora nášho detoxikačného a obranného systému.

Biotín v BLADE PRO VITAMINS® je zapojený do normálnych metabolických procesov produkujúcich energiu.

Selén v BLADE PRO VITAMINS® je dôležitý antioxidant, ktorý podporuje srdce, prostatu a mnoho ďalších orgánov a systémov v celom tele. Každá dávka poskytuje elementárny selén zo selénu, vysoko biologicky dostupného organického zdroja tohto nevyhnutného stopového prvku. Selén tiež podporuje zdravie prostaty a tvorbu spermií!

Výhody BLADE PRO VITAMINS®:

- Prispieva k zdravému fungovaniu imunitného systému,

- Podieľa sa na správnom fungovaní metabolizme makroživín,

- Prispieva k udržaniu normálnej psychickej pohody,

- Pomáha udržiavať zdravý stav vlasov a pokožky,

- Pomáha udržiavať zdravý stav slizníc.

BLADE PRO VITAMINS® je nový koncept multivitamínu v práškovej forme, s minerálmi a výnimočnými prísadami.

Vyskúšajte tiež, určite bude vašim skvelým pomocníkom!

Ako užívať

Pridajte si dávku 1,5 odmerky (5g) BLADE PRO VITAMINS® do 250ml studenej vody a poriadne premiešajte. Najlepšie vypiť hneď ráno tesne po zobudení alebo kedykoľvek počas dňa.

Záver

Tento práškový multivitamín s minerálmi a výnimočnými prísadami by určite nemal chýbať vo vašej výbave.