Blade Pro Series Pre-workout 15g

BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT®
Prémiové predtréningové zloženie, ak ste dospelí!

Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Značka: BLADE SPORT
€1,51 €1,26 bez DPH

Vytvorili sme jednu z najlepších predtréningových receptúr všetkých čias, BLADE SPORT PRO SERIES PRE-WORKOUT®, ktorá je jednoznačne zameraná na maximálnu hladinu energie a extrémnu svalovú vytrvalosť. Vďaka jeho "výbušným" základným prvkom majú z dodatočného zásobovania krvou úžitok nielen svaly, ale aj mozog a myseľ sa môžu plne sústrediť na cieľ!

Zloženie BLADE SPORT PRO SERIES PRE-WORKOUT® nie je hračka!
Ak ste ešte nevyskúšali predtréningové receptúry, zabudnite na to! Nie pre deti!

BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® kombinuje testované, silné aktívne zložky vo vysokých dávkach!
Pri vývoji bolo naším cieľom nielen navodiť maximálny krátkodobý výkon svalov, ale aj úplne vypnúť psychickú únavu. Takto sa s vylúčením všetkých negatívnych faktorov môžete vrhnúť na ďalšiu pumpu, či dokonca doplnkovú sériu! 

Zamerali sme sa aj na maximálny svalový rast, ktorý BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® dosahuje niekoľkými variantmi:


Maximálnym zvýšením výkonu pomáha namáhať svalové vlákna, ktoré po zahojení začnú hrubnúť následkom mechanického poškodenia.
Zvyšovaním výkonu sa intenzita tréningu zvyšuje na maximum, čím si intenzitu tréningu udržíte ešte dlhšie. Svalové vlákna dokážu absorbovať ešte viac živín, čo len zvyšuje rast svalových buniek!
Vitamín B-6 hrá kľúčovú úlohu v metabolizme bielkovín a energie.
BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® obsahuje veľkú dávku kreatínu, čo má za následok explozívnu silu a maximálny svalový rast vďaka efektu na objem buniek.
Väčšie svalové bunky sú schopné absorbovať viac živín, v dôsledku čoho môžete získať viac svalovej hmoty!  
Extra hojnosť krvi zaručuje v maximálnej miere odstraňovanie škodlivých produktov rozkladu produkovaných vo svaloch (tým rýchlejšie „vymýva“ kyselinu mliečnu, ktorá spôsobuje svalovú horúčku a spomalenie vývoja zo svalov), ako aj hromadí svalstvo. vlákniny s cennými živinami.


BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® poskytuje vyskúšané a testované aktívne zložky vo vážnych dávkach pre kulturistov s veľkou svalovou hmotou! V dvojnásobnej dávke pre nich určenej nájdete obrovské množstvo tých najlepších PREMIUM ingrediencií:


440mg kofeínu: Posilnením centrálneho nervového systému budete môcť podať maximálny mentálny aj fyzický výkon!
1000 mg aminokyseliny tyrozín takmer vypne pocit psychickej únavy, takže sa v posilňovni určite nájdete! Zaručene vám cvičenie neunikne!
4 000 mg kreatínu, ktoré získate z tých najkvalitnejších surovín:
S kreatínom v BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® môžete dosiahnuť maximálnu svalovú kontrakciu a rýchly rast svalov na bunkovej úrovni!
10 000 mg citrulín malátu zaručuje maximálny prietok krvi a brutálnu penetráciu! Nebude váha, ktorú by ste nedokázali zdvihnúť, a nebude žiadna výzva, ktorú by ste nedokázali dokončiť!
6 000 mg beta-alanínu neutralizuje produkty rozkladu kyselín, ktoré spôsobujú únavu a môže ešte viac zvýšiť účinnosť kreatínu! To všetko z kvalitných PREMIUM ingrediencií!
200 mg Aktívne zložky v zelenom čaji: pomáhajú pri chudnutí, ich úloha pri prevencii rakoviny, znižovaní cholesterolu a ochrane ciev je známa už dlho.
Epigalokatechín galát v zelenom čaji už preukázal svoj priaznivý účinok v prevencii rozvoja obezity pri pokusoch na zvieratách, keďže v skupine konzumujúcej epigalokatechín galát bola v porovnaní s kontrolnou skupinou preukázaná jasná korelácia medzi konzumáciou účinnej látky v zelenom čaji. čaj a nižšia telesná hmotnosť, nižšia hladina cholesterolu a nižšia inzulínová rezistencia.medzi. Tradičná čínska medicína túto súvislosť empiricky potvrdila aj v prípade ľudí.


BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® obsahuje viac VITAMÍNOV, takže máte k dispozícii všetko pre maximálny VÝKON!
BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® nie je produkt pre malé deti a nie na ihrisko, ale seriózna pomôcka, s ktorou dosiahnete svoj cieľ kdekoľvek a kedykoľvek!

Staňte sa víťazom každodenných bojov, BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® vám s tým pomôže!

 

Zloženie:
L-citrulín-malát 2:1, Beta-alanín, Kreatín monohydrát, L-arginín-alfa-ketoglutarát 2:1, L-tyrozín, L-Taurín, Dextróza, L-arginín, N-acetyl-L - karnitín, bezvodý kofeín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), arómy, minerály (oxid horečnatý), extrakt z listov zeleného čaju, extrakt zo semien guarany, sladidlá (sukralóza, acesulfam-K), vitamíny (vitamín B3: niacín, vitamín B6: pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová), Farbivo (kurkumín).

 

Zmiešajte 1 odmerku (15 g) prášku BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® s 250 ml studenej vody a konzumujte 15-20 minút pred tréningom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Každá dávka BLADE PRO SERIES PRE-WORKOUT® obsahuje 15 g účinných látok, preto výrobná spoločnosť BLADE SPORT odporúča každému, kto váži menej ako 75 kilogramov, konzumovať len polovičnú dávku.


POZOR!
Odporúča sa len pre zdravých dospelých. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Výrobok nemôže nahradiť vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Konzumácia produktu sa neodporúča v tehotenstve a dojčiacim ženám. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte zatvorené, keď sa nepoužíva.

 

Výživové údaje: Množstvo 100g/15g: Energia (kJ) / Energia (kcal): 1595 kJ (375 kcal)/236 kJ (55 kcal), Tuky (g): <0,5/<0,5, - z toho nasýtené mastné kyseliny (g): <0,1/ <0,1, Sacharidy (g): 2,6/<0,5, - z toho cukry (g): <0,5/<0,5, Bielkoviny (g): 88/13, Soľ (g): 0,01/<0,01. Účinné látky: L-citrulín (mg): 33333/5000, Beta-alanín (mg): 20000/3000, Kreatín monohydrát (mg): 13333/2000, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1 (mg): 6670/ 1000,5, L-taurín (mg): 5330/800, L-arginín (mg): 3333/500, L-tyrozín (mg): 3333/500, N-acetyl-L-karnitín (mg): 3333/500, Kofeín (mg): 1466/220, Extrakt zo zeleného čaju (mg): 666/100, Extrakt zo semien guarany (mg): 666/100, - z toho kofeín (mg): 80/12. Minerál: Oxid horečnatý (mg): 1000/150, - z toho Horčík (mg): 600 (160% NRV*)/90. Vitamíny: Kyselina listová: kyselina pteroylmonoglutámová (µg): 1330 (665 % NRV*)/200, Vitamín B3: nikotínamid (mg): 210 (1312 % NRV*)/32, Vitamín B6: pyridoxín hydrochlorid (mg): 9,3 ( 664 % NRV*)/1,4. *NRV – denný referenčný príjem vitamínov a minerálov (dospelí). Zloženie: L-citrulín, Beta-alanín, Kreatín monohydrát, L-arginín alfa ketoglutarát 2:1, L-taurín, L-arginín, L-tyrozín, N-acetyl-L-karnitín, Kyselina (kyselina citrónová), Aróma, bezvodý kofeín, minerál (oxid horečnatý), sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt zo semien guarany (Paulllinia cupana), farbivo (kurkumín). , Vitamíny (vitamín B3: nikotínamid, vitamín B6: pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová: kyselina pteroylmonoglutámová), farbivo (koncentrát z červenej repy).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: