BLADE PYRUVATE 100 kaps.

€21,90 –18 %
BLADE PYRUVATE
€21,90 –18 % €17,90 €14,92 bez DPH
Momentálne nedostupné

Akciový balíček 1+1 kúpite TU.

BLADE PYRUVATE je silný spaľovač tukov, ktorý sa stane hlavným nepriateľom tuku.

Detailné informácie

Podrobný popis

BLADE SPORT PYRUVATE je jedným z najlepších spaľovačov tukov na svete!

BLADE SPORT PYRUVATE uvádza do pohybu metabolizmus a pôsobí na vaše telo súčasne niekoľkými spôsobmi prostredníctvom St. George-Krebsovho cyklu, ktorý nie je ničím iným ako zásadným metabolickým procesom v akejkoľvek živej bunke, ktorá v procese bunkového dýchania využíva kyslík, trochu komplikované, ale chceme, aby ste to videli jasne!

BLADE SPORT PYRUVATE opravuje metabolizmus tukov a pozdvihuje citlivosť buniek na inzulín a energetickú úroveň vášho tela na vyššiu úroveň. Zlepšuje citlivosť buniek na inzulín. Zvyšuje hladinu energie potrebnú na váš tréning. Odstraňuje celulitídu alebo, ak celulitídu ešte nemáte, zabraňuje jej tvorbe.

Vypína hormón hladu („ghrelin“) vo vašom mozgu. Ghrelin je hormón produkovaný v čreve. Často sa mu hovorí hormón hladu, ale nazýva sa aj lenomorelín. Ghrelin cestuje krvným obehom do mozgu, čo spôsobuje, že mozog pociťuje hlad a hľadá potravu.

BLADE SPORT PYRUVATE reguluje metabolické procesy vášho tela zvýšením hladiny kyseliny pyrohroznovej. 

Čo je však kyselina pyrohroznová? Nie je to nič iné ako kyselina, ktorá je aktívnou zložkou SPAĽOVANIA TUKOV v BLADE SPORT PYRUVATE. Kyselina pyrohroznová sa vo vašom tele neustále tvorí. Kyselina pyrohroznová vzniká ako jeden z koncových produktov v procese glykolýzy počas odbúravania uhľohydrátov a podieľa sa aj na metabolizme bielkovín! Najrýchlejší spôsob, ako naše telo doplniť energiou, je konzumácia glukózy (bežne známej ako glukóza) alebo uhľohydrátov. Po konzumácii sa dostáva do krvného obehu a naše telo ju okamžite používa na energetické procesy.

Sacharidy, ktoré sú komplexné (cícer, sladké zemiaky, tekvica, čierne fazule, ovos, ryža), musíte v prvej fáze premeniť vo svojom tele na glukózu a až potom vstúpia do krvného obehu a svalov, aby z nich telo získalo energiu.

Ako už bolo spomenuté, glukózu používa vaše telo na energetické procesy, iba ak je už v krvnom obehu.

V procese glykolýzy sa rozkladajú jednoduché cukry (glukózo-fruktóza) a až potom z nich vaše telo získava energiu. V dôsledku toho je glykolýza metabolickou cestou, v ktorej sa jedna molekula glukózy oxiduje na dve molekuly pyruvátu.

Tu prichádza na rad „zázrak“ v silných úvodzovkách, pretože ak nekonzumujete uhľohydráty, ale iba jeden druh ich konečného produktu, pyruvát (s nulovým obsahom energie), vaše telo bude mať pocit, akoby ste niečo zjedli. Vtedy začína chudnutie! Samozrejme, funguje to aj bez pohybu!

Odporúčame kombinovať s BLADE SPORT PYRUVATE

BLADE HCA:
Je to tiež účinný prostriedok proti hladu a má priaznivý vplyv na metabolizmus uhľohydrátov. Zabraňuje premene prijatých uhľohydrátov na tuky. Ak ste chamtiví a vždy len prehĺtate, nemôžete prestať jesť z koláča svojej babičky, potom je tento výrobok pre vás.

BLADE CLA:
Mastná kyselina, ktorá chráni vaše svaly a vašu postavu! Jej aplikáciou sa vyhnete JOJO efektu, viacnásobnému chudnutiu a návratu kíl.

blade pyruvate

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 1 kapsula 2 kapsule
Pyruvát vápenatý 750 mg 1500 mg
- z toho vápnik 135 mg 270 mg

Zloženie:

Pyruvát vápenatý, obal z tvrdej želatíny (želatína, farba: oxid titaničitý), maltodextrín, prostriedky proti spekaniu (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 až 2 kapsule 15 - 20 minút pred tréningom. Neprekračujte uvedené odporúčané dávkovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné spaľovače tukov
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: